Mioty W Naszej Hodowli

 W mojej hodowli chcę dążyć do uzyskania zdrowych psów o lekkiej kości i ładnej budowie z predyspozycjami do pracy, silnej psychice i usposobieniu które nie będzie kłopotliwe w życiu codziennym. 

 Łącząc skojarzenia zwracam uwagę na zdrowie, charakter, budowę rodziców a także ich wcześniejsze potomstwo i rodzinę. Starannie dobieram reproduktorów dla moich suczek. Chcę aby moje szczenięta trafiały do kochających, odpowiedzialnych, pracujących domów i rozwijały swój potencjał. Nie wyobrażam sobie dać szczeniaka osobie która nie będzie miała pojęcia o rasie i zagrożeniach z nią związanych. Szczenięta w mojej hodowli mają wykonywane testy psychiczne, wczesną neurostymulację oraz początki socjalizacji. Bardzo dbam o ich dobrostan zarówno fizyczny jak i psychiczny. Po ich wykonaniu sama dobieram szczenię do właściciela. Jednym z warunków dostania szczeniaka z hodowli So Yehet jest poznanie matki szczeniąt osobiście. Od przyszłych właścicieli wymagam wykonania prześwietlenia bioder, łokci i barków oraz muszą oni zgodzić się na opublikowanie wyników badań. Szczenięta powierzę tylko takim osobom które są zainteresowane dalszym kontaktem z hodowcą, czyli ze mną. 

Dla szczeniąt chcę zdobyć najwspanialsze domki, aby były szczęśliwe. Pies dla mnie to nie tylko sport i praca ale także spokojne życie, zaufanie, zaangażowanie i poświęcenie. Nie wywołuje presji w związku ze startami w zawodach itp., ale zależy mi na tym aby psy z mojej hodowli trafiały do domów, dla których pies to coś więcej niż czworonóg pilnujący domu czy leżący całe dnie na kanapie.  Właścicielom daje wolną rękę w kwestii pracy z psem, ale zawsze staram się pomóc na tyle ile potrafimy i służę dobrą radą. Dla właścicieli szczeniąt z mojej hodowli jestem zawsze, mają moje wsparcie i pomoc w każdej chwilii. 

Planowane mioty

x

Poprzednie mioty

x

x

72085456_2417609258315662_34907302288278

x

bg8 (1).jpg

Kontakt

Karolina Janecka

So Yehet Border Collies

• Tel: 607-784-493 • Emailsoyehet@gmail.com • 

© 2020 So Yehet FCI

Created by Emilia Chmielowiec

and Karolina Janecka with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now