Nowy członek rodziny

25/02/2017

Dnia 23.02.2017r. z Japonii do Polski została importowana suczka rasy border collie z hodowli Blackfly. Spełniło się moje marzenie i w końcu udało wprowadzić do Polski i Europy nową krew za pomocą Natalii, której jeszcze raz z całego serca dziękuję za wszystko!

 

 

 

Nezumi ma 5 miesięcy, jest naprawdę dzielna i grzeczna. Leciała samolotem około 12 godzin, po wyjściu z kennela była dość oszołomiona całą sytuacją ale potem było coraz lepiej. Na dworcu PKP bardzo ładnie nawiązywała kontakt, lgnęła do człowieka i prosiła o głaski i mizianko. W drodze powrotnej pociągiem byłam w szoku, że jest taka grzeczna, nie sprawiła żadnych problemów. Część drogi spędziła śpiąc w kennelu a część śpiąc na moich kolanach.

 

 

 

 

Bardzo szybko przyzwyczaiła się do nowego miejsca zamieszkania i radośnie i bez problemów zaakceptowała resztę naszej psiej i ludzkiej rodziny. W nocy grzecznie śpi w klatce, załatwia się na dworze i zaczyna bardzo ładnie się szarpać. Chcę dać jej kilka dni na jak najlepsze zaaklimatyzowanie się i wtedy weźmiemy się za podstawy szkoleniowe.

 

 

 

Rodzice Nezumi:

 

Ojciec: MICAEL Of The Blackfly

 Matka: SHINE Of Snow Island

 Cały weekend jesteśmy na seminarium z Agnieszką Biały wraz z Nezumi i Tokki, to idealna okazja do socjalu i dowiedzenia się o rozwoju moich dwóch suczek, zwłaszcza Nezi.

 

Mam nadzieję, że młoda zawsze będzie taka grzeczna i bezproblemowa i nie mogę się doczekać jak dorośnie i będziemy mogły zacząć naszą przygodę z frisbee i pasieniem :)

 

Please reload

Kontakt

Karolina Janecka

So Yehet Border Collies

• Tel: 607-784-493 • Emailsoyehet@gmail.com • 

© 2020 So Yehet FCI

Created by Emilia Chmielowiec

and Karolina Janecka with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now