Latające psy - Wrocław 2017

06/06/2017

W miniony weekend (tj. 03.06.2017) razem z Triss i Nezumi odwiedziłyśmy imprezę latających psów we Wrocławiu. Spotkałyśmy się z Andi, która przyjechała startować z Cosmo. Finalne wyniki tatusia naszego pierwszego miotu:

 

Super Open Freestyle - 15/34
Super-Pro Toss & Fetch - 13/66
Time Warp - 4/51
ThrowNGo (Level 1) - 3/84

 

Jesteśmy bardzo dumni z tego duetu i super było zobaczyć ich jeszcze raz. Takie spotkanie upewniło mnie tylko w fakcie, że lepszego wyboru reproduktora dla Tokki znaleźć nie mogłam :) 

 

 by Klaudia Prabucka :

 

 

 by Aleksandra Hojeńska

 by Tomasz Mońko :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 by Sebastian Gil

 

 

Spotkaliśmy się także z innymi znajomymi, pogadaliśmy, pośmialiśmy się - po prostu spędziłyśmy wspólnie fajnie czas. To była druga taka 'wielka' impreza Nezumi. Rower, samochód, gwar nie robi na niej wrażenia. Jednak moim największym zdziwieniem było to, że olewała większość ludzi. Do wielu, których widziała pierwszy raz na oczy podchodziła i przytulała się do nich na luzie - z tego jestem najbardziej dumna :) Staje się coraz bardziej otwarta na nowe rzeczy, aż za bardzo. Zaczynamy mocno pracować nad skupieniem w takich miejscach bo to jej w ten weekend przychodziło z ciężkością, jednak pod koniec bardzo fajnie się ogarnęła. Mimo wszystko jestem z niej bardzo dumna :)

 

 by Claudia Mączyńska :

 

 

 

 

 

 by Klaudia Prabucka

 

Please reload

Kontakt

Karolina Janecka

So Yehet Border Collies

• Tel: 607-784-493 • Emailsoyehet@gmail.com • 

© 2020 So Yehet FCI

Created by Emilia Chmielowiec

and Karolina Janecka with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now